Hakkımızda

Seda Mühendislik

Seda Mühendislik olarak firmamız 1988'de Hüseyin Kavlu tarafından kuruldu. 1993 yılında büyüme kararı ve Hüseyin Kavlu ve Şerif Çimen’nin ortaklıkları ile Seda Mühendislik Ltd. Şti. olarak ismini değiştirmiştir.

İnşaat, Doğalgaz, Klima, Havalandırma, mekanik tesisat ve taahhüt alanların da hizmet vermektedir. Alarko Carrier yetkili servisi olarak bir çok projeye bu faaliyetler içerisinde imza atılmıştır.

Seda Mühendislik Doğalgaz sektöründeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen uzman kadrosuyla birlikte projelerin temel aşamalarında kaliteyi ve estetiği öne çıkaran detayları profesyonelce ele almaktadır.

Temel prensibimiz kaliteli ve iyi hizmet yeni satışların güvencesidir. Memnun olan her kullanıcı yeni müşteriler demektir. Alarko Carrier yetkili servisi Seda Mühendislik firmamız satış sonrası hizmetlerinde her zaman bu gerçeklere bağlı kalmıştır.

Seda Mühendislik sadece ülkemizin tamamına hizmet vermek için gerekli altyapısını oluşturarak hedeflerinin üstünde bir ivmeyi yakalamayı kendine ilke edinmiştir.

Bahçelievler Belediyesi memur lokali doğalgaz tesisatı ve eski belediye binasının klima cihazlarıın satışı ve montajları da firmamız tarafından yapılmıştır. Doğalgaz konusunda sektörün ilklerinden olup firma olarak Zekeriyaköy Konutlarının Doğalgaz dönüşümü başarı ile işlenip tamamlanmıştır.

Ürünlerimiz

Klima,Kombi,Fancoil,Aparey,Radyatör

Kombi

Seda Mühendislik uzman ve yetkili ekibimizce doğalgaz işlemleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Detay

Klima,Kombi,Fancoil,Aparey,Radyatör

Radyatör

Seda Mühendislik İş Merkezi, Konut, Residence ve AVM'ler için doğalgaz projeleriniz de Alarko Radyatör kullanılmaktadır.

Detay

Klima,Kombi,Fancoil,Aparey,Radyatör

Klima

Modern klimanın mucidi ve günümüzde dünyada klimanın 1 numarası Carrier, konut, işyeri, avm vb. alanlarda kulllanılmaktadır.

Detay

gaz açılışı,proje çizimi,konut tesisatı,igdaş

Soba

Seda Mühendislik İş Merkezi, Konut, Residence ve AVM'ler için doğalgaz projeleriniz de Doğalgaz Sobaları tercih edebilirisiniz.

Detay

Klima,Kombi,Fancoil,Aparey,Radyatör

Sıcak Hava Aparey

Atölye, garaj, hangar spor salonları ve fabrika gibi mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ve sıcak hava ihtiyacını karşılayan cihazlardır.

Detay

Klima,Kombi,Fancoil,Aparey,Radyatör

Fancoil

Yer ve tavan tipi fancoil cihazları ısıtma ve serinletme ihtiyacı için ekonomik bir çözümdür. Oteller, rezidans ve villalarda kullanılır.

Detay

Back to Top